Site_LTH

Last Two Hours etkinlik dizisi, Türkiye’de içki satışının saat 22:00′den sonra yasaklanması üzerine ortaya çıkan bir girişimcilik projesidir.

Lokal tekel bayilerinin bu yasadan sonra karşı karşıya kaldıkları zararın sürekli bir çözümü olmasa da tekel bayilerine farkındalık yaratmak ve etkinlik günlerinde bu tekel bayilerinin kazancını desteklemek amaçlı başlayan projenin ilk sekiz etkinligi Beşiktaş Tekelist’te gerçeklesmistir.

Bir çok blogger’ın dikkatini çekmesinin yanı sıra ulusal gazetelerde haber olmuş ve Ali Atıf Bir, Mert Vidinli gibi isimlerin köşe yazılarına da konu olmuştur.

 Last Two Hours etkinlikleri, hava koşulları müsade ettigi müddetçe İstanbul’un çesitli semtlerindeki tekel bayilerinde, cuma günleri 20:00 – 22:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Etkinliğin 2017′de İzmir’de de daha fazla gerçekleşmesi hedeflenmektedir.


Last Two Hours is an entrepreneurship event that came out with the prohibition of alcohol sales in Turkey after 22:00. The project which first 8 events occur in Beşiktaş Tekelist, begun with the purposes of raising liquor stores’ awareness and increasing local liquor stores’ earnings on event days. Events with #LastTwoHours tag will continue in different neighborhoods of Istanbul as long as the weather conditions allow. Cities like Eskişehir, İzmir and Ankara are also in the future plans of the event.

LTH_sponsor